Vedeli ste že...


1. Vedeli ste, že… sme support friendly?

Sme tu pre Vás. Kedykoľvek. Na spokojnosti našich zákazníkov nám veľmi záleží a tak vám na chate okamžite odpovieme na všetky vaše otázky. Nie sme práve online? Pravdepodobne sme si odskočili na obed - ale to nech vás nezaskočí, zanechajte nám e-mail na support@adboost.sk a hneď ako sa pustíme opäť do práce, dostanete od nás odpoveď. Je to akútne? Zavolajte nám!

2. Vedeli ste, že… vieme skopírovať celý váš účet pre ďalšiu krajinu, ak chcete expandovať do zahraničia?

Máte už zabehnuté PPC kampane pre Slovensko a chcete ich mať rovnako dobré v ďalšej krajine? Pre nás to nie je žiadna veda. Jednoducho nám napíšete, keď sa pre takýto krok rozhodnete a náš tím vám vytvorí pre novú krajinu účet s rovnakou štruktúrou reklám a kampaní.

3. Vedeli ste, že...AdBOOST bol jedným zo školiteľov na Google Retail Academy 2018 v Prahe?

Google sa zaujíma o dianie medzi veľkými e-commerce hráčmi a tak ich občas školí o novinkách z oblasti reklamy. V roku 2018 sme mali možnosť byť jedným z nástrojov, ktorý e-commerce špičke z Českej republiky a Slovenska, rozprával nielen o automatizácii PPC.

4. Vedeli ste, že… AdBOOST je jediný nástroj v Čechách a na Slovensku, ktorý spĺňa minimálne podmienky pre poskytovanie API od Googlu tretím stranám?

Sú tri druhy nástrojov s prístupom ku Google API: 1. interné 2. agentúrne 3. verejné. Iba tie posledné môžu svojim klientom ponúkať automatizačné služby za férové ceny, keďže nemusia Googlu platiť za dopyty na jeho API. Ako je to možné? Spĺňajú prísne kritériá, ktoré väčšinu nástrojov odradia. AdBOOST je však napriek tomu jedným z nich.

5. Vedeli ste, že… pomocou nášho hromadného tvorcu kampaní môžete vytvoriť desiatky PPC kampaní len za 5 minút?

Jediné, čo potrebujete na používanie hromadného tvorcu kampaní, je aspoň jeden aktívny XML feed. Kedy sa Vám zíde táto funkcia? Ak ste agentúra a nechcete nastavovaním PPC kampaní klienta tráviť dlhé hodiny. V hromadnom tvorcovi niekoľkými kliknutiami rozdelíte produkty do desiatok kampaní podľa ich kategórie a naraz im nastavíte reklamy a kľúčové slová.

6. Vedeli ste, že… u nás si nastavíte notifikácie podľa svojich potrieb?

Presne tak. Notifikácie si v rozhraní nastavíte podľa rôznych úrovní. Na úrovni agentúry, či účtu - a to podľa zodpovedných osôb, citlivosti a závažnosti. Nastavíte si aj to, ako často vám majú chodiť notifikácie - či každý deň, týždeň, či raz za mesiac. Je to na vás.

7. Vedeli ste, že … sme spolu s Alzou viedli školenie “Jak Alza krotí tisícky produktů ve vyhledávání"?

Školenie bolo súčasťou Marketing Festivalu, ktorý je najväčšou českou marketingovou akciou od roku 2013, na pódiu ktorého sa vystriedalo už veľa zvučných mien. Cieľom školenia bolo ukázať, ako automatizovane vytvoriť produktové kampane pre domáce a zahraničné publikum. Zúčastnení sa dozvedeli ako efektívne zostaviť a použiť produktový feed a precvičili si jazykovú logiku a skladanie inzerátov z premenných.

8. Vedeli ste, že … AdBOOST dokáže generovať aj feedy pre DSA kampane?

DSA, teda dynamic search ads (dynamické reklamy vo vyhľadávaní) sú automatické reklamy v Google Ads, ktoré cielia reklamy na vyhľadávania s využitím obsahu z vášho webu. AdBOOST vám ponúka možnosť zadarmo upraviť akýkoľvek feed na export, vhodný ako dátový zdroj pre DSA kampane. Vhodný je ľubovoľný formát, ktorý pri každej položke obsahuje URL a dáta, na základe ktorých viete položkám priradiť štítky. Kampane, ktoré využívajú feed ako zdroj údajov pre DSA, môžu dosahovať výsledky lepšie aj o desiatky percent. Tu nájdete podrobný návod, ako na to.

9. Vedeli ste, že … v našich feedoch pre Facebook môžete ako obrázok produktu použiť banner s cenou a brandingom klienta?

V AdBOOST môžete jednou šablónou vytvoriť krásne bannery pre tisíce produktov. Tie potom môžete použiť ako obrázky pre všetky vaše produkty vo Facebook product katalógu. Vaši zákazníci tak ihneď rozoznajú značku a dôležité údaje. Nie len obrázok na bielom pozadí.